+420 606 449 749

DBlift nabízí na území ČR a SR mobilní pracovní plošiny značky BRAVI

Díky postoji majitele a zakladatele Pierina Braviho je BRAVI PLATFORMS celosvětově uznávanou a respektovanou společností na výrobu mobilních platforem, průkopníkem ve vytváření efektivnějších a bezpečnějších metod práce v malých výškách.

V roce 1995 byly vyrobeny první hydraulické modely vertikálních stožárů: LUI SI (pracovní výška 9 m) a LUI MINI, první kompaktní a samohybná plošina s pracovní výškou 5 m. Tato platforma bude v průběhu let neustále vylepšována, až se nakonec vyvine v náš nejprodávanější model Leonardo HD .

Výrobní závod, stejně jako
administrativní centrála se nachází v provincii Ancona, severovýchodně od
regionu Marche, asi 30 km od regionálního letiště Falconara. BRAVI PLATFORMS pokrývá celkovou plochu 7 000 m2, z toho je pokryto 3 650 m2. V hlavní továrně se nachází dílna, automatická montážní linka a prostor vyhrazený pro zkoušky bezpečnosti a spolehlivosti.

Poprodejní oddělení, sklad náhradních dílů a Showroom se nacházejí v budově o rozloze 650 metrů čtverečních, přiléhající k historickému areálu, v provozu
od září 2007.

Současná výrobní kapacita: 3000 strojů každý rok.

Počet zaměstnanců: 55

+420 606 449 749

Leonardo HD
Leonardo HD pracovní výška 5m. Lze snadno projet dveřmi a do stísněných prostor. Revoluční kompaktní velikost této plošiny, její všestranná ovladatelnost a lehká hmotnost pouhých 510 kg, umožňují, aby se Leonardo HD vešel do většiny výtahů, bez námahy dosáhl nejvyšších pater a projížděl standardními dveřmi, aniž by musel operátor opustit plošinu.
Lui 460
LUI 460  - pracovní výška 6,6m. Lze snadno projet dveřmi a do stísněných prostor. Revoluční kompaktní velikost této plošiny, její všestranná ovladatelnost a snížená hmotnost pouze 1250 kg umožňují obsluze ušetřit drahocenný čas a pracovat bez námahy. Lze jej naložit na malé dodávky pro rychlou a úspornou přepravu. Díky 35% stoupavosti je LUI 460 prakticky nezastavitelný a s použitím jednoduchých ramp můžete překonat schody a schodiště.
Sprint
Sprint - pracovní výška 5,35m. Pohybuje se rychle a současně zvedá obsluhu i materiály do požadované výšky. Inovativní nákladová police unese až 90 kg a lze ji elektricky nastavit pouhým stisknutím tlačítka na ovladači. Na přepravní plošině kapoty lze také uložit další materiál až do maximální hmotnosti 113 kg
Sprint TL
Sprint TL - pracovní výška 5,35m. Sprint TL zvedá obsluhu a pneumatiky, snadno je umístí do požadované výšky a umožňuje rychlejší a bezpečnější výkon než ruční manipulace. Inovativní prostor pro zvedání pneumatik lze zatížit až čtyřmi pneumatikami o průměru 55 až 76 cm a hmotnosti až 100 kg.