Pracovní plošiny a manipulátory


" SKYJACK "


Firma DBlift zastupuje na území ČR a SR osvědčené pracovní plošiny značky Skyjack.


Již od svého založení v roce 1986 se SkyJack stal globální jedničkou ve výrobě nadzemních pracovních plošin.

Značka SkyJack se stala synonymem kvality a spolehlivosti v tomto průmyslovém odvětví. V roce 2002 se společnost SkyJack stala stoprocentní dceřinou společností Limar Corporation. SkyJack je pyšným členem Limar Group a těží ze silné firemní kultury, která pěstuje neustálé zlepšování prostřednictvím inovačního využívání technologií, nepřekonatelné pracovní etiky, kvality světové třídy a produkčních systémů.

SkyJack zcela chápe otázku nákladů na vlastnictví a nepřipouští žádné kompromisy, pokud jde o integritu strojů. Nejnižší možné náklady po celou dobu životnosti stroje a vysoká zbytková hodnota způsobuje, že investice do zařízení SkyJack jsou velice výhodné.

Referenční zákazníci SkyJack


BOEING AIRCRAFT USA, LOCKHEED AIR CRAFT USA, BRITISH AIRWAYS Velká Británie, AIR CANADA Kanada, CONDOR AIR, DELTA AIELINES, LUFTHANSA Německo, KONG AIRPORT, US AIR FORCE, ROYAL AIR FORCE, Ministerstvo obrany Kanada, CANADIAN AIR FORCE, ABB Švýcarsko, ABB Švédsko, NIKKEN Japonsko, OPEL Německo, GENERAL MOTORS USA, BELGIEN RAILWAY Belgie, Ministerstvo obrany ČR, České dráhy a.s., ČSA, BOELS CZ, PPL, ČEZ JE Temelín


Výhody pracovních plošin SkyJack ve srovnání s konkurencí:


perfektní dílenské zpracování
velmi jednoduchá konstrukce
nejnižší provozní a servisní náklady
velmi dlouhá životnost
jednoduché ovládání
vysoká zůstatková cena