+420 606 449 749

Kloubové elektrické plošiny

Kloubové samohybné plošiny jsou vhodné pro práce, kdy je třeba určitého stranového dosahu. Využívají se zejména v prostředích vybavených množstvím technologii nebo na venkovní práce, kdy je třeba překonávat různé terénní či výškové překážky. Ve většině případů jsou vybaveny otočným košem.

Samohybné kloubové elektrické pracovní plošiny jsou vhodné pro práce na pevných nosných podkladech. Například vnitřky objektů, betonové, asfaltové a vydlážděné plochy se sklonem do 3°. Svými užitnými vlastnostmi jsou vhodné do hustě technologiemi zastavěných prostor, kde je třeba použít stranový dosah stroje. Stroje pojíždějí ve své maximální pracovní výšce a signalizují překročení nebezpečného náklonu. Elektrické nůžkové pracovní plošiny jsou nabíjeny vestavěnou nabíječkou a jsou vybaveny ve většině případů nešpinícími pneumatikami.

 

PARMA13D
Samohybná pracovní plošina, naftová nebo naftová a na baterie, pro pracovní výšky až 13,2 metrů (43,30 stop).4x2 a výkyvná náprava. Standardně vybaveno proporcionálním ovládáním a hydraulickými stabilizátory.